Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

General

Hotel Poblado Alejandría is gelegen in de wijk El Poblado, een rustige woonwijk met prachtig uitzicht. Het commerciële centrum is dichtbij en de Enrique Olaya Herrera luchthaven is op 4,6 km afstand gelegen en de José Maria Córdoba luchthaven op 17 km.

Faciliteiten
Het hotel biedt een spa met gym, Turks stoombad, jacuzzi en zonnebank, 2 vergaderruimten, draadloos internet en het Alejandría Restaurant.

Accommodatie
De 91 kamers zijn verdeeld over 88 Standard, 1 Junior Suite en 2 Suites; alle voorzien van airconditioning, WiFi internet, een kluisje, telefoon, kabel tv en minibar.

colombia-medellin-hotel-poblado-alejandria-price-s
Transfers Colombia – Medellin

Transfers Colombia – Medellin

Faciliteiten

  • Airconditioning
  • Airport shuttle service / Shuttle service
  • Auto verhuur
  • Badkamer - privé
  • Bar
  • Bureau
  • Congres/vergaderruimte
  • Fitness ruimte
  • Room service
  • Safe
  • Strijkservice
  • Terras
  • Valet / private parking (mogelijk tegen betaling)
  • Verwarming
  • Wasserij
  • WiFi (mogelijk tegen betaling)
In COLOMBIA heeft u de keuze uit meer dan 250 accommodaties.

Wij hebben een selectie voor u gemaakt uit het grote aanbod, als u een andere accommodatie in gedachten heeft, stuurt u ons dan een e-mail met de naam van de accommodatie en de type kamer die u wenst en u ontvangt zo snel mogelijk een passende offerte.

U kunt ook online een hotel reserveren.

Klik hier om online een hotel te reserveren